Pierwszy Dzień Wiosny

Pierwszego dnia kalendarzowej wiosny czyli 21 marca  uczniowie z klas 0-3 świętowali Dzień Wiosny. Wszyscy zrobili to w kolorowy i barwny sposób uczestnicząc w grach i zabawach. Klasy przygotowywały wiosenne gaiki, ćwiczyły spostrzegawczość wybierając się na  wiosenny spacer, grały w wiosenne bingo, rozwiązywały wiosenne zagadki, kolorowymi kredami ubarwiały boisko szkolne, wysiewali rzeżuchę i robili pamiątkowe zdjęcia w cudownych wiosennych fotobudkach.

Chociaż za oknem jeszcze szaro i ponuro to z wiosenną piosenką na ustach czekamy na promyki słoneczka.

Serdecznie podziękowania kierujemy do RR za pomoc w organizacji tego wspaniałego dnia!

M. Kołacka, A. Szary