PODAJ ŁAPĘ – akcja zbiórki karmy dla schroniska w Gaju

PODAJ ŁAPĘ – akcja zbiórki karmy dla schroniska w Gaju
       W ramach Tygodnia Zwierząt w październiku zbieraliśmy karmę dla psów i kotów, podopiecznych Schroniska dla Zwierząt w Gaju. Tę akcję prowadzimy corocznie od 21 lat. Wiemy jednak, że obecny rok będzie dla tej instytucji wyjątkowo trudny. Tym bardziej więc cieszy fakt, że dzięki hojności i wrażliwości uczniów na los zwierząt, zebraliśmy sporo opakowań specjalistycznej karmy weterynaryjnej , suchej i mokrej dla psów, żywności suchej, mokrej oraz żwirku dla kotów, wiele różnych środków czystości. 
        Drodzy Uczniowie, jak zwykle nie zawiedliście!, stąd gorące podziękowania i wyrazy wdzięczności od pracowników schroniska za wsparcie ich podopiecznych.

Za zaangażowanie w akcję dziękują Wam również organizatorzy akcji- Agnieszka Półchłopek i Arkadiusz Dobosz

Skip to content