Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

W dniu 21.12.2022 r. odbyła się kolejna edycja szkolnego turnieju tenisa stołowego. W tym roku w turnieju wzięło udział łącznie 37 uczniów ( w tym 6 dziewczyn). Zawodnicy z grupy chłopców zostali podzieleni na 2 grupy i rozegrali mecze systemem „każdy z  każdym”, a dziewczyny tworząc jedną grupę również rozegrały mecze „każdy z każdym” co przełożyło się na ogromna liczbę pojedynków i wiele emocji. Rywalizacja była zacięta praktycznie do samego końca zarówno wśród chłopców, jak i dziewczyn. 

Klasyfikacja końcowa kategorii dziewczyn:

1 miejsce Bianka Gorwa 8c

2 miejsce Zosia Gnyś 6c

3 miejsce Zofia Augustyniak 7a

Wśród chłopców awans do półfinału, który odbędzie się już w nowym roku kalendarzowym uzyskali:

grupa A

1 miejsce Antoni Grześkowiak 6c

2 miejsce Adam Diller 7a

grupa B

1 miejsce Jędrzej Krześ 8b

2 miejsce Mateusz Miara 8b

W półfinale zawodnicy zmierzą się w następujących parach:

Grześkowiak vs Miara

Diller vs Krześ 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za rywalizację i gratulujemy wspaniałej gry.

Opracował: Oskar Stankowiak

Skip to content