Turniej w Unihokeja.

Dnia 12.10. 2022 r. odbyły się Igrzyska Dzieci w Unihokeju. Zawody sportowe rozgrywane były w pobliskiej szkole w Kamionkach. Naszą szkołę reprezentowały zespoły chłopców i dziewczyn. Były to pierwsze zawody w tym roku szkolnym i nasz debiut jeśli chodzi o tę dyscyplinę sportu. Mimo braku doświadczenia można śmiało powiedzieć, że zarówno dziewczyny, jak i chłopacy pokazali się z naprawdę dobrej strony. Rywalizacja przebiegała w myśl zasad fair play, poziom sportowy stał na wysokim poziomie. Zespół dziewcząt zajął ostatecznie trzecie miejsce, a chłopacy drugie. Zdobyte doświadczenie na pewno zaprocentuje na przyszłość i pozwoli rywalizować w kolejnych latach, jak równy z równym. Uczniowie pokazali bowiem ducha walki i chęć do sprawdzenia się ze swoimi rówieśnikami z innych szkół. Skład naszej reprezentacji:

Dziewczyny: Bykowicz Julia (5c), Gnyś Zofia (6c), Nowicka Małgorzata (6a), Skotarczak Aleksandra (6a), Zgarda Dominika (6c), Zięta Martyna (6b)

Chłopacy: Adamczak Franciszek, Olszewski Kajetan (6a), Bykowicz Igor (5c), Kozłowski Kamil (6c), Niemier Mateusz (5a), Pioterek Tymon (5a), Szmechel Aleksander (5a), Szofer Jędrzej (5c), Węglarz Szymon (4c), Żelazny Stanisław (6c)