Wycieczka do Szreniawy

Grudzień to niezwykły miesiąc. Już od pierwszych jego dni możemy poczuć niezwykły, świąteczny, bożonarodzeniowy nastrój. Ten nastrój w klasie 3e urzeczywistnił się jeszcze bardziej podczas wycieczki do Muzeum Narodowego Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie. Program wycieczki zapewnił wszystkim uczestnikom moc niezwykłych wrażeń. Podczas „Warsztatów bożonarodzeniowych” wzięliśmy udział w przedstawieniu świątecznym i własnoręcznie malowaliśmy bombki. Skorzystaliśmy z zakupów świątecznych na straganach z rękodziełem miejscowych gospodyń a także zwiedziliśmy zagrody ze zwierzętami hodowanymi przez rolników w naszym kraju. I choć na dworze panowała iście zimowa aura, na zdjęciu przy żywej szopce wcale nie widać, że było nam zimno – bo magiczny, świąteczny czas rozgrzewał nasze serca…

Opracowała Marzena Kołacka

Skip to content