Cóż to był za występ! – Jarmark Świąteczny w Kórniku

Jarmark Świąteczny w Kórniku to coroczne wydarzenie zachęcające młodych artystów do zaprezentowania swoich umiejętności. W świątecznym nastroju, z uśmiechem na twarzy i niewielką tremą wystąpiliśmy i my, uczniowie klasy 3e wraz z Kołem wokalno-tanecznym działającym przy Naszej Szkole. I choć niektórym z nas drżały nogi podczas stawiania pierwszych kroków na kórnickiej scenie, występ z pewnością możemy zaliczyć do NAJWSPANIALSZYCH!!! Śpiew grudniowej piosenki pt. „Pieczemy pierniczki”, połączony z choreografią, dodał nam sił i odwagi. Czuliśmy, że chcemy i możemy zaśpiewać najpiękniej jak potrafimy kolejny utwór.  Na placu przed sceną stali Nasi Rodzice. Ich uśmiech sprawił, że wyrosły nam skrzydła! Więc zaśpiewaliśmy… Dla Rodziców, dla siebie, dla wszystkich obecnych na Jarmarku… A bożonarodzeniowe życzenia „Wesołych Świąt” płynące z naszych ust, niosły się daleko, daleko, daleko… Aż poza granice miasta Kórnik…

Opracowała Marzena Kołacka

Skip to content