WYNIKI GŁOSOWANIA NA SZKOLNY BUDŻET OBYWATELSKI

Projekty małe (do 1000 zł):

1. KLUBY ZAINTERESOWAŃ – możliwość tworzenia przez uczniów klubów zainteresowań, które pozwoliłyby na realizację własnych pomysłów.

41  głosów

2. GŁOŚNIKI DO MUZYKI– zakup dużego, przenośnego głośnika, który umożliwiłby puszczanie muzyki na przerwach.

52  głosy

3. LEPSZA SZKOŁA-LEPSZY ŚWIAT – zakup bezprzewodowych myszek do komputerów w sali informatycznej, pufy do siedzenia oraz koszy na śmieci.

46  głosów

4. STREFA PIKNIKOWA – zakup dwóch stołów z ławkami na boisko wewnętrzne w celu stworzenia strefy piknikowej.

69 głosów

Projekty duże (do 3000zł):

5. LEPSZA SZKOŁA – zamontowanie kurtyn powietrznych w sali nr 9 i 10, w celu zwiększenia komfortu nauki, stworzenie strefy relaksu w szkole z wygodnymi pufami, roślinami, stolikiem oraz wygodna kanapa przed pokojem nauczycielskim.

78  głosów

6. SPORTOWA ZABAWA– zakup sprzętu (piłki, skakanki, paletki) na boisko sportowe wraz ze skrzynią do przechowywania.

43  głosy

7. PIŁKARZYKI – zakup dwóch stołów do gry w piłkarzyki na przerwach.

43 głosy

8. CISZA NA SPRAWDZIANACH – zakup kilku słuchawek wyciszających do każdej klasy, do wykorzystania na sprawdzianach.

33  głosy

9. SZKOLNE NEWSY – przygotowywanie i wyświetlanie na ekranach szkolnych ważnych informacji dotyczących życia szkoły.

27 głosów

Do realizacji zakwalifikowały się dwa projekty  małe i jeden duży z najwyższą ilością głosów:

2. Głośniki do muzyki – autorstwa Mariki Małeckiej i Weroniki Celki z kl Vb

4. Strefa piknikowa – autorstwa Mai Niemier, Weroniki Potockiej, Zofii Strojnej z kl. VIII a

oraz

5. Lepsza szkoła – autorstwa  Julii Krawczyk, Marianny Pawlak, Marcela Michalskiego z kl. VIII c oraz Pauliny Olejniczak i Kariny Napieralskiej z kl. V b