Wyniki konkursu plastycznego „Muttertagskarte”

26.05.2023

Konkurs plastyczny dla klas 7-8 z języka niemieckiego na najpiękniejszą kartkę z okazji Dnia Mamy spotkał się jak zawsze z bardzo dużym zainteresowaniem 🙂

W tym roku wpłynęło aż 30 pięknych prac. Wszystkie kartki były bardzo ciekawe i oryginalne. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością.

Do grona laureatów należą: Antonina Naskrent (klasa 8e) 1 miejsce, Julia Krawczyk (klasa 8c) 2 m-ce oraz Franek Wachowiak (klasa 7a) 3 m-ce. Na szczególne wyróżnienie zasługują: Maria Monarcha (kl.8c), Wiktor Bąkowski (kl.8a) oraz Natalia Jarzyna (kl.7a).

Za wyjątkowa kreatywność i pomysłowość brawa dla: Dawida Rauka(kl.8d), Marii Monarchy oraz Marianny Pawlak (kl.8c), Łucji Łakomy  oraz Michaliny Mądrej z klasy 8e.

Zwycięzcom gratuluję a wszystkim uczestnikom dziękuję za wzięcie udziału i zapraszam do kolejnych „polsko-niemieckich” konkursów 😊

Zapraszam również do obejrzenia galerii z pięknymi pracami naszych uczniów.

Organizator :   Paulina Tórz